Aktualności

Published: 16.05.2015

Meat Hit podbija Bolonię. Zoomark 2015

W dniach 07 – 10.05.2015 wzięliśmy udział w 16. edycji jednych z największych targów zoologicznych w Europie – Zoomark 2015, organizowanych w Bolonii. Podczas tej edycji zaprezentowaliśmy nasz najnowszy produkt, mięsne ciastka dla psów Meat Hit.

Dzielna ekipa Acana Polska wyruszyła już na dwa dni przed rozpoczęciem targów, aby pokonać ponad 1200 km i przygotować kuchnię – stoisko na targi.

Jak każdego roku, Zoomark cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła zarówno liczba wystawców, jak i odwiedzających. Meat Hit przyciągał uwagę jako produkt unikatowy, który nie ma swoich odpowiedników w Europie, a nawet na świecie. Z kolei nasi kucharze wyróżniali się pośród innych wystawców, szczególnie za sprawą uśmiechu i przyjaznego nastawienia, a także swojego ciekawego wyglądu. Wszystkie te elementy pozwoliły nam nawiązać wiele kontaktów z Włoch, Francji, Izraela, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Chin i wielu innych krajów.

Mieliśmy również okazję spotkać się ponownie z naszymi przyjaciółmi z Champion Petfoods, wymienić doświadczeniami oraz porozmawiać o nowościach i trendach na światowym rynku zoologicznym.

Tegoroczna edycja targów Zoomark z pewnością zostanie nam na długo w pamięci, a żeby przekazać Wam przynajmniej część atmosfery, która nam towarzyszyła, poniżej zamieszczamy garść zdjęć.

IMG_0312 kopia

IMG_0314 kopia

IMG_0332 kopia

IMG_0333 kopia

IMG_0350 kopia

IMG_0368