Aktualności

Published: 10.07.2019

MEAT HIT PUPPY – zdrowy przysmak dla szczeniąt

Już są – mięsne ciastka dla szczeniąt i młodych psów – MEAT HIT PUPPY.

Formuła Meat Hit PUPPY zadebiutowała na tegorocznych Targach ZOOMARK w Bolonii. Wówczas nasza NOWOŚĆ wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród licznie odwiedzających nasze stoisko psów i ich właścicieli.

Długo wyczekiwane ciastka są już dostępne. Meat Hit PUPPY znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz w dobrych sklepach zoologicznych w całym kraju.

Meat Hit PUPPY stworzyliśmy z myślą o szczeniętach i młodych psach, które w okresie intensywnego rozwoju mają ogromne zapotrzebowanie na witaminy, składniki mineralne, tłuszcze i białko zwierzęce.

Formuła PUPPY zawiera aż 46% składników mięsnych oraz dobroczynne warzywa i zioła. Ciastka dodatkowo wzbogacone zostały witaminami i minerałami, które pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój układu ruchowego u młodych psów, a także wspierają i osłaniają ich delikatny układ nerwowy.

Nasze zdrowe łakocie powstają w Kanadzie przy użyciu techniki wypiekania Oven Baked, dzięki temu każde ciastko zachowuje swoje wyjątkowe walory smakowe i wszystkie wartości odżywcze.

Już dziś odkryj Meat Hit Puppy i podaruj swojemu psu zdrowy smakołyk, który pomoże w zaspokojeniu jego naturalnych potrzeb żywieniowych.