Aktualności

Published: 12.08.2015

“Szukamy Gwiazdy” Meat Hit – oficjalne wyniki

Drogie GWIAZDY!

Na początek chcielibyśmy podkreślić, że Waszym OGROMNYM zaangażowaniem w naszej Zabawie „Szukamy Gwiazdy z Meat Hit” zrobiliście nam wspaniałą niespodziankę i dostarczyliście nam (i chyba nie tylko nam) mnóstwo emocji. Pomysłodawcy tej Zabawy – grupa trochę zwariowanych Miłośników Zwierząt i zwolenników Biologicznie Odpowiedniego żywienia z Acana Polska – z niedowierzaniem obserwowała, jak po rozpoczęciu otwartego głosowania posypały się głosy na Waszych Ulubieńców. Byliście NIESAMOWICI!

Tak samo, jak trudno było nam wybrać finałową dwudziestkę, tak z każdym dniem było nam coraz trudniej pogodzić się z tym, że zwycięzca otwartego głosowanie może być tylko jeden. Ale czy faktycznie tylko jeden? Przecież WSZYSCY jesteście Zwycięzcami i Gwiazdami! Wygrywacie codziennie bezgraniczną miłość Waszych świetnych psów – Avisa, Molly, Emila, Drakkara, Kiry… i wszystkich pozostałych psiaków, które dzięki Wam wzięły udział w głosowaniu. A one wygrały najlepszych Opiekunów jakich może sobie wyobrazić każda szczekająco-merdająca istota.

A teraz czas na OFICJALNE WYNIKI!

Końcówka głosowania była niezwykle emocjonująca, zwłaszcza dla Leona i Hachiko. Panowie od początku głosowania wysunęli się zdecydowanie na prowadzenie, a dzięki niesamowitemu zaangażowaniu swoich „mamusiek” uzyskali ogromną ilość głosów. Wasza kreatywność, przezabawne hasła reklamujące kandydatów na Gwiazdę, profesjonalizm zdjęć i kolaży z udziałem obydwu psiaków i ich urok, który dzięki temu został ujawniony tak szerokiej widowni, zwyczajnie rozłożyły nas na łopatki! Z wypiekami na twarzy, do samego końca obserwowaliśmy głosowanie i komentarze wszystkich zwolenników Leona i Hachiko.

W związku z tym Jury Acana Polska podjęło zaskakujące, ale z pewnością miłe dla Was, decyzje:

1. miejsce i tytuł Gwiazdy Meat Hit uzyskuje LEON! Acana Polska zagwarantuje zapas Biologicznie Odpowiedniego jedzenia Acana DO KOŃCA ROKU, a rysowana postać Leona trafi na plakaty Meat Hit w całej Polsce! Dodatkowo Leon otrzymuje paczkę, która zawierać będzie 5 puszek amerykańskiej mokrej karmy Evanger’s, smycz Dog Lite Patento Pet oraz etui na woreczki na psie odchody Poop Bags wraz z ich zapasem!

16sm

Leon

2. miejsce i tytuł Vice – Gwiazdy Meat Hit uzyskuje HACHIKO! Jury Acana Polska uhonoruje Haczyka nagrodą w postaci plakatu Meat Hit z jego rysowanym wizerunkiem, który zostanie umieszczony w sklepie Pet Smile, gdzie zostało zakupione opakowanie ciastek Meat Hit oznaczone naklejką, a ponadto zestaw plakatów zostanie dostarczony Pani Agnieszce, „mamusi” Haczyka. Do tego Jury przekazuje Hachiko 18 kg worek Biologicznie Odpowiedniego jedzenia Acana w wybranej przez zwycięzców formule oraz dodatkowy zestaw ciastek Meat Hit!

Hachiko

Hachiko

3. miejsce uzyskuje MOLLY! Jury Acana Polska postanowiło przekazać 2,27 kg worek Biologicznie Odpowiedniego jedzenia Acana i jedno opakowanie wybranej formuły ciastek Meat Hit.

Molly

Molly

Nie zapominamy również o pozostałych GWIAZDACH, które wzięły udział w Zabawie! Każdy z psiaków otrzyma od nas nagrodę niespodziankę, o szczegółach będziemy informowali indywidualnie Autorów zdjęć.

Z CAŁEGO SERCA GRATULUJEMY wszystkim psom, które mają wspaniałych Opiekunów oraz Opiekunom, którzy mają wspaniałe Pociechy! 🙂

Biorąc pod uwagę tak ogromne zainteresowanie Zabawą „Szukamy Gwiazdy!” z pewnością będziemy ją kontynuować, tak więc zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji!

aktualnosc_final_gwiazda meat hit