Aktualności

Published: 18.05.2017

Zoomark 2017 i Meat Hit na targach w Bolonii.

Za nami kilka bardzo intensywnych dni w Bolonii na targach Zoomark International. Piękna pogoda sprzyjała i słońce dawało solidny zastrzyk energii do pracy. Na największych targach zoologicznych 2017r.  w tej części Europy zaprezentowaliśmy, już po raz drugi, nasze mięsne ciastka MEAT HIT.

Meat Hity wypiekane są metodą Oven Baked w Kanadzie, z regionalnych składników, doskonale odpowiadają na potrzeby każdego psa, stanowią zdrową nagrodę podczas zabawy czy spaceru.

Nasza ugruntowana pozycja na rynku polskim pozwala nam z pewnością i dumą konkurować z innymi przysmakami dla psów. Duże zainteresowanie ciastkami Meat Hit to wynik doskonałego konceptu. W pięknych, funkcjonalnych opakowaniach zamknęliśmy cztery wyjątkowe formuły. Ciastka dedykowane dla dużych i małych ras, przepełnione są mięsem, nie zawierają zbóż, konserwantów i zbędnych wypełniaczy. Skład oraz ciekawą kompozycję składników doceniali potencjalni, nowi dystrybutorzy z całej Europy.

Stoisko Meat Hit

Nasze stoisko …. sami zobaczcie. Ciepłe przytulne, z pewnością inne, doskonale odróżniało się od innych a nasz zespół z przyjemnością odbierał komplementy na jego temat.

Teraz intensywnie zabieramy się do pracy, pora na nowe wyzwania, kontakty, nowe rynki rozwoju dla marki Meat Hit. Dziękujemy szczególnie tym, którzy odwiedzili nasze stoisko. Już dziś pora nam myśleć o kolejnym wydarzeniu w przyszłym roku, to targi INTERZOO  w Norymberdze, na pewno nie zabraknie nas i tam.

Teraz intensywnie zabieramy się do pracy, pora na nowe wyzwania, kontakty, nowe rynki rozwoju dla marki Meat Hit. Dziękujemy szczególnie tym, którzy odwiedzili nasze stoisko. Już dziś pora nam myśleć o kolejnym wydarzeniu w przyszłym roku, to targi INTERZOO     w Norymberdze, na pewno nie zabraknie nas i tam.

Bolonia Meat Hit Bolonia Meat Hit Bolonia Meat Hit

Stoisko na targach