Aktualności

Published: 27.02.2019

Zoomark International 2019 już w maju!

Zoomark International, organizowany przez Bolognafiere, jest najważniejszą wystawą branżową dla zwierząt domowych w Europie w 2019 roku. Ostatnia edycja, w 2017 roku była wielkim sukcesem, organizatorzy odnotowali wówczas 17% wzrost liczby odwiedzających.

Oczywiście wśród wielu znakomitych produktów na ogromnej  powierzchni targowej pojawi się również Meat Hit.

Zoomark International 2019 został rozszerzony o nowe hale i tym samym przestrzeń wystawiennicza znacznie wzrośnie. Obecnie obejmie powierzchnię ponad 53 000 metrów kwadratowych, w tym zupełnie nowe hale 28, 29 i 30 otwarte w 2018 roku.

Nowe dni otwarcia są odpowiedzią na potrzebę wystawców i odwiedzających, Zoomark International 2019 będzie  dostępne dla zwiedzających od poniedziałku 6 maja do czwartku 9 maja, umożliwiając włoskim i międzynarodowym wystawcom i odwiedzającym organizowanie wizyt oraz bardziej równomierny harmonogram odwiedzin, podczas wszystkich dnia targowych.

Nie może zabraknąć nas w tym wyjątkowym miejscu i tym razem. Zaplanujcie sobie wizytę na naszym stoisku. Odkryjemy przed Wami pewną nowość, która ucieszy wszystkich miłośników naszych mięsnych ciasteczek Meat Hit. Będziemy na Was czekać w Hali 30, na stoisku C76