Aktualności

Published: 05.06.2016

Meat Hit na Interzoo, Norymberga 2016

Największe targi zoologiczne w Europie, setki wystawców, niezwykłe produkty, świetne stoiska. To wszytko mieliśmy okazję zobaczyć na wyjątkowych targach Interzoo w Norymberdze.

Odwiedziliśmy naszych Partnerów Biznesowych, przeszliśmy kilometry hal i korytarzy. A przede wszystkim nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów handlowych.

    FullSizeRender-2 Nasze stoisko bardzo się podobało odwiedzających. Klienci z dużym zaciekawieniem zatrzymywali się, gratulując ciekawej aranżacji.

IMG_4579

Zaprezentowaliśmy nasze mięsne ciastka Meat Hit. Pierwszy raz na targach zaprezentowaliśmy także ciastka dla małych ras. Nowa odsłona i nowe formuły mięsnych ciastek Meat Hit to pierwsze ciastka z zawartością świeżego mięsa w składzie. Bezzbożowe formuły zostały wyprodukowane w Kanadzie przy użyciu wyjątkowej techniki wypiekania – Oven-Baked, dzięki której każde ciastko posiada wyjątkowe walory smakowe i zachowuje swoje wartości odżywcze. Wiemy dobrze, że Wasi mali Pupile czekali szczególnie na nie ze względu na ich mniejszy rozmiar. Obecnie dostępne są ciastka w kształcie kostki, idealne dla wszystkich psów, szczególnie jednak lubiane, przez psy małych ras.

IMG_4543IMG_4665Wróciliśmy do Polski z ciekawymi kontaktami. Pomysłami na nowe aktywności. I ogromną werwą do pracy. Ciastka w formule dla małych ras dostępne są już w sprzedaży w Polsce. Serdecznie zapraszamy.