Aktualności

Published: 05.05.2017

Odliczmy dni do ZOOMARK w Bolonii.

Według najnowszych prognoz FEDIAF, w Unii Europejskiej mieszka ponad 200 milionów zwierząt domowych w 75 milionach domostw. Najpopularniejsze zwierzęta to koty, których mamy już 70 milionów, nie znacznie mniej, bo 62 mln, to psy.

Spędzamy z naszymi psami sporą część wolnego czasu. Z wielką przyjemnością kształtujemy ich zachowanie i z rosnącą świadomością karmimy i nagradzamy. Jak ważne są zdrowe przysmaki, przepełnione mięsem oraz świeżymi warzywami i owocami, wiedzieć powinien każdym właściciel psa.

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku europejskiego, MEAT HIT również pojawi się wśród największych wystawców tegorocznych targów ZOOMARK w Bolonii. Wśród 735 firm, które zaprezentują swoje produkty, odwiedzający znajdą również te najlepsze przysmaki dla psów – mięsne ciastka Meat Hit. W czterech wyjątkowych formułach, dla psów wszystkich ras, w każdym wieku. Już po raz drugi, z wielką przyjemnością zespół Meat Hit pojawi się jako wystawca na targach Zoomark. Tym razem odwiedzający będą mogli poznać również formułę dedykowaną dla małych ras. Nasze ciastka Meat Hit wypiekane są tradycyjną metodą OVEN BAKED – dzięki czemu, zachowują doskonałe walory smakowe i wartości odżywcze.

Bolonia ZOOMARK Meat Hit

Szukajcie nas w Hali 14, na stoisku A1, w dniach 11-14 maja 2017 w Bologna Exhibition Centre.  Nasz zespół będzie do dyspozycji dla odwiedzających z całego świata.

Odwiedź nas na Zoomark 2017 International.