Dlaczego Meat Hit?

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, co sami jemy, dlatego powinniśmy robić to samo przy wyborze pożywienia dla naszych Czworonożnych Przyjaciół.

Mając do wyboru ciastko bez wartości odżywczych, dobre w smaku, ale o którym po pół godzinie już zapominamy, albo przekąskę, która jest jeszcze lepsza, bardziej intensywna w smaku, a jednocześnie dodaje sił witalnych, to co byśmy wybrali? No właśnie, my też się zgadzamy, że drugą opcję.

To dlaczego swoim Milusińskim nie kupić ciastek, które zarówno będą im smakować, jak również dodadzą energii na cały dzień oraz będą pełnowartościowe i odżywcze?

Ciastka Meat Hit mają skład idealnie dopasowany do potrzeb Waszych Czworonogów. Dzięki wysokiej zawartości świeżego mięsa, czyli pożywienia, które jest ich naturalnym pokarmem, ciastka są nie tylko smaczne, ale również zaspokajają ich pierwotne potrzeby. Warzywa, zioła i pozostałe składniki są doskonałym uzupełnieniem zdrowej i odżywczej diety. Co istotne, ciastka Meat Hit, w odróżnieniu od pozostałych ciastek dla psów, nie zawierają zbóż, konserwantów czy sztucznych suplementów, dzięki czemu nie narażamy naszych psów na przyjmowanie pustych kalorii.