O nas

Psy, tak jak i ludzie, mają swoje słabostki i raz na jakiś czas chcą zjeść coś innego niż to co, co mają na co dzień – jakiś smakołyk, który sprawi, że ich dzień stanie się lepszy. I właśnie z tą świadomością firma Acana Polska postanowiła stworzyć produkt, który spełni najskrytsze pragnienia naszych i Waszych Czworonożnych Przyjaciół.

Podczas powstawania produktu pojawiły się pytania:

  • Człowiek lubi słodycze, a co lubi pies?

  • Czy pełnowartościowy posiłek może być też smaczny dla psa?

  • Czy przysmaki dla psów, które można znaleźć w sklepach są naprawdę takim rarytasem dla naszych psów?

  • Czy można stworzyć smakołyk, który nie będzie składał się z mąki i innych „zapychaczy”?

Okazało się, że potrafimy odpowiedzieć na wszystkie te pytania i udało się stworzyć ciastka, które smakują naszym Pupilom, a wysoka zawartość mięsa oraz brak zbóż sprawiają, że jego skład jest odżywczy i wartościowy. Tak właśnie powstały ciastka Meat Hit.

Ciastka Meat Hit zawierają aż do 50% mięsa oraz warzywa, zioła i wiele innych wartościowych dla psa składników. Co ważne, do produkcji nie używamy zbóż, mąki, konserwantów ani innych „zapychaczy”, dzięki czemu ciastka Meat Hit mają tylko 13 kcal, a dają energię na cały dzień.

Naszym głównym celem jest sprawienie radości naszym Włochatym Członkom Rodziny, a także ułatwienie Wam wychowywanie i nagradzanie ich. Aby zachować najwyższe standardy, ciastka Meat Hit wypiekane są w jednej Kuchni, znajdującej się w Kanadzie, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad całym procesem produkcji, jednocześnie mając stały dostęp do najświeższych i regionalnych składników.